Home

instabil Gå omkring metrisk le klint golvlampa auktion Resa återbetalning Extra

368 Golvlampa Svart - Miljögården

GOLVLAMPA, svartlackerad metall, Le Klint. Belysning & Lampor - Golvlampor  - Auctionet

LE KLINT, bordslampa, modell 307, Danmark, mässing, 1900-talets andra  hälft. - Bukowskis

GOLVLAMPA Le Klint 1900-talets senare del. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Le Klint, Danmark, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

LE KLINT, golvlampa, mod 321, 1900-talets slut. - Bukowskis

Bang, Michael för Le Klint, gol | Auktion hallandsauktionsverk.se

GOLVLAMPA, modell 325, Vilhem Wohlert, Le Klint, 1900-talets slut. -  Bukowskis

Bordslampa Le Klint - Stockholms Auktionsverk

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Bergboms, Le Klint, undertill märkt  Bergboms, numrerad G-024 G-025. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

Golvlampa, Le Klint. Höjd: 174cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 6307

Golvlampa, metall, 1940-tal, le klint skärm. - Bukowskis

GOLVLAMPA, skärm Le Klint, 1900-talets mitt. - Bukowskis

GOLVLAMPA, metall, Le Klint 368, 2000-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor  - Auctionet

GOLVLAMPA, Le Klint, modell 392. - Bukowskis

GOLVLAMPA, skärm, Le Klint, Danmark, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

GOLVLAMPA. 1930-tal, svarvat träskaft, mässingsinslag, lampskärm veckad  plast. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

Golvlampa - Sikö Auktioner
Golvlampa - Sikö Auktioner

EMANUEL AAGE PETERSEN, golvlampor 2 st för le Klint. - Bukowskis